Wstęp

Cięcie PSD do HTML to najważniejszy krok w procesie projektowania stron internetowych. Ta usługa ma obecnie ogromne zapotrzebowanie. Ponieważ ponad 3 miliardy ludzi ma dostęp do Internetu, a dobra pozycja w Internecie jest niezbędna dla każdej firmy. Tak więc konwersja PSD do HTML oferuje różne korzyści agencjom cyfrowym, blogerom, freelancerom i firmom zajmującym się tworzeniem stron internetowych, tworząc solidne i interaktywne strony internetowe.

Zanim przejdziesz dalej, spójrz na następujące punkty, które omówię w tym ostatecznym przewodniku konwersji PSD na HTML.

 • Co to jest cięcie PSD do HTML?
 • PSD do HTML lista kontrolna
 • Po co konwertować pliki PSD na HTML?

Co to jest cięcie PSD do HTML?

Witryna internetowa to podstawa budowania obecności Twojej firmy w Internecie. Stworzenie strony internetowej od podstaw to kluczowe zadanie. Konwersja PSD do HTML to typowy proces kodowania projektu, w którym można przekonwertować dokument programu Photoshop na kod HTML. W tej metodzie projektanci stron internetowych i programiści współpracują ze sobą, aby tworzyć doskonałe i wysoce funkcjonalne strony internetowe. Wystarczy wykonać makiety i przekształcić je w funkcjonalną stronę internetową.

Oznacza to ożywienie Twoich projektów. Konwersja PSD do HTML5 jest teraz terminem znacznie szerszym niż pierwotnie. W dzisiejszych czasach oznacza to przekształcenie projektów w działającą witrynę internetową, niezależnie od formatu pliku projektu lub technologii, których chcesz użyć do zbudowania witryny. Prześlij projekt w dowolnym formacie pliku graficznego(PSD, AI, Adobe XD, Figma, Sketch) i odbierz bezbłędny, perfekcyjny w pikselach szablon HTML/CSS w pełni zgodny ze standardami W3C.

Jak kodować PSD na HTML5?

Istnieje wiele narzędzi do automatycznego przekształcenia projektu strony PSD na HTML. Jednak kod, który tworzą te narzędzia, jest prawie zawsze niezoptymalizowany i pełen błędów. Dlatego zatrudnienie profesjonalnego eksperta od konwersji PSD na HTML jest najlepszym sposobem na zapewnienie wysokiej jakości produktu końcowego.

Jak długo trwa kodowanie PSD na HTML?

Czas pracy nad projektem PSD na znaczniki HTML zależy od liczby i złożoności stron do opracowania, dodatkowych opcji znaczników HTML5/CSS3, interaktywności i funkcjonalności JS,  oraz opcjonalne stworzenie szablonu WordPress lub Joomla.

Jakie są etapy kodowania PSD na HTML?

Od dogłębnej dyskusji na temat Twoich wymagań po dostarczanie nienagannie zakodowanych stron internetowych,bierzemy pod uwagę każdy najmniejszy szczegół. Nasza procedura konwersji krok po kroku z PSD do HTML wygląda tak:

 • Omawiana jest Twoja wizję przyszłej strony internetowej na podstawie dostarczonego projektu PSD (lub projektu w innym formacie)
 • Szacujemy czas potrzebny do wytworzenia kodu HTML/CSS
 • Kodowanie pliku PSD lub projektu  innego formatu, na znaczniki zgodne ze standardami W3C
 • Kontrola jakości weryfikuje, czy kod jest wolny od błędów
 • Dostarczenie strony internetowej do recenzji

Ile kosztuje usługa kodowania PSD na HTML?

Istnieje kilka aspektów, które określają sumę w rachunku, w tym:

 1. Jak rozbudowany jest projekt i ile zawiera unikalnych elementów
 2. Termin wykonania PSD na HTML
 3. Liczba i złożoność wymaganych funkcji
 4. Dodatkowe opcje znaczników PSD do HTML
 5. Stworzenie szablonu CMS na podstawie przekonwertowanych plików

Dlaczego powinienem zlecić PSD do HTML?

Zlecając cięcie PSD do HTML, zwalniasz zwalniasz czas, aby robić rzeczy, które są niezbędne dla Twojej firmy. Utrzymanie wewnętrznych programistów jest znacznie droższe niż zatrudnienie freelancera, który zapewni niezbędne usługi kodowania PSD na HTML.